Zámečník

Staňte se zámečníkem v RENOLAK s.r.o. a podílejte se na modernizaci interiérů kolejových vozidel.

Nabízíme stabilní práci s atraktivní mzdou, jednosměnný provoz a profesionální zázemí. Připojte se k týmu, kde je kvalita a spolehlivost na prvním místě.

Zámečník

Obrázek s overlay - zaměstnanec RENOLAK

RENOLAK s.r.o. – nabídka práce

Zámečník
náplň práce

Zámečník
náplň práce

Práce zámečníka zahrnuje široké spektrum činností, mezi které patří zámečnické práce, montážní úkony a občasné drobné lakýrnické práce.

  • Místo pracoviště:
    – hlavní pracoviště Rapotín
    – výjezdy Šumperk, Krnov, Ostrava
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek nebo OSVČ
  • Vzdělání: odborné vyučení, praxe v oboru

MZDA: (30 000 – 50 000) + prémie

Nabízíme
  • práci na hlavní pracovní poměr nebo OSVČ
  • placený přesčas
  • práce v týdnu od Po-Pá
  • jednosměnný provoz 6:00 do 14:30 hodin
  • stabilní zaměstnání
  • možnost nástupu do práce s kolegou
  • stravenkový paušál
  • kompletní vybavení a oblečení
  • profesionální pracoviště
  • firemní benefity
  • Hrubá mzda: (30 000 – 50 000) + prémie
Požadujeme
  • zkušenosti v oboru
  • schopnost práce v kolektivu
  • zodpovědnost za kvalitu práce
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • dodržování tech. postupů a bezpečnosti práce
  • všestrannost práce
  • řidičské oprávnění sk.B

Kontaktujte nás

zena
Jitka Calta Švédová
HR manažerka, asistentka
Přejít nahoru